Category Popular Courses

Sürekli İletişim

Veli-öğrenci-öğretmen arasında sağlıklı iletişim başarının önemli ayaklarından birisidir. ÖZELİZ’ de bu iletişim sürekli ve etkili şekilde sağlanır. Bilgi akışı kesintiye uğramaz.

Teknoloji Desteği

ÖZELİZ’de eğitim teknolojik altyapı ile desteklenir. Öğrenme süreçlerinin yanında ölçme-değerlendirme ve öğrencinin gelişim takibi de teknolojik donanımlar kullanılarak daha hızlı ve gerçekçi şekilde yapılır.

Kişiye Özel Soru Bankası

Öğrencilerin girdiği denemeler analiz edilir, eksikleri konu analizli olarak oransal olarak belirlenir. Ardından sadece kendi eksiklerini kapsayan testlerden oluşan özel bir soru bankası oluşturulur. Bu; öğrencinin odaklanması gereken kısımlar hakkında

Ders Çalışma Programları

ÖZELİZ’de programlar dinamiktir. Öğrencilerin gelişimlerine paralel şekilde sürekli güncellenen haftalık ve aylık programlar uygulanır. Yılın belirli dönemlerinde otel-kamp programlarında uzun soluklu günlük çalışmalarla öğrencinin kondisyonu hedeflenen düzeye getirilir.

Kaliteli Ortamlar

ÖZELİZ’in tüm şubeleri hayatın merkezinde, ulaşımın kolay olduğu noktalardadır. Her türlü konfora sahip, motivasyonu canlı tutan ve öğrenci odaklı bir kaliteye sahip ortamlarımızda üniversiteye hazırlanmak öğrenciler için keyifli bir süreç

Seçkin Öğretmenler

ÖZELİZ kapsamlı bir donanıma ve bunu yansıtan vizyona sahip alanında beğeni – başarı sağlamış öğretmen ekibi ile çalışmaktadır. ÖZELİZ’in en önemli referans kaynağı öğretmen kadrosudur.